Тиждень початкових класів

Дата: 10.12.2020 13:35

Тиждень початкових класів

«Подорож країною НУШ»

З 30.11 по 04.12. 2020 р. у Дорогівській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив Тиждень початкових класів у 3 класі. Метою тижня було стимулювання школярів до пошуку додаткових матеріалів, формування навичок спілкування, розвитку творчого та критичного мислення, віри у власні сили,вміння взаємодіяти в групі, розширення кругозору учнів.

Розпочався тиждень розвивальним заняттям з цеглинками Лего - «День Леголенду». Учні дізналися про історію винекнення Лего, виконували цікаві вправи; «Качечка Лего», «Підступна вежа», «Будуємо куб», «Незвичайна тварина» та інші.

Наступним заняттям було ранкове коло - «Здоровя». Саме тут діти визначали, що таке здоровя, пояснювали значення прислівїв про здоровя, створювали «шлях до здорового життя» та «промінці здоровя».

У середу був проведений мовний квест «Я люблю українську мову», де учні 3 класу закріпили свої знання з української мови: розгадували ребуси, утворювали нові слова, розшифровували значення нових слів.

Цього ж дня учні 3 класу вшанували пам'ять жертв Голодомору, створивши панно із незабудок «Голодомор. Памятаємо».

У четвер була проведена вікторина «Математика в казках». Учні виконували різноманітні задачі, головоломки, ребуси.