Вдячність спонсору

Дата: 15.09.2021 09:25

Діти – найдорожчий скарб, наша гордість і надія. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх є святим обов’язком сім’ї, влади та громадськості. Тільки тоді вони ростимуть здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні. Це добре розуміють наші спонсори.

Адміністація Дорогівського ліцею, класний керівник 4 класу НУШ Зубко Людмила Михайлівна, учні та їхні батьки, староста громади Пасєка Михайло Олексійович висловлюють слова вдячності директору ТОВ "СмартАгро" Протопопову Максиму Сергійовичу за допомогу у придбанні ноутбука.

Підтримка дітей - свідчення Вашого небайдужого ставлення до важливості навчання та виховання.

Бажаємо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Дякуємо за Вашу працю, за віру у майбутнє нашого ліцею,

нашого краю.

Дякуємо за допомогу!