Вдячність спонсору

Діти – найдорожчий скарб, наша гордість і надія. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх є святим обов’язком сім’ї, влади та громадськості. Тільки тоді вони ростимуть здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні. Це добре розуміють наші спонсори.

09:25 15.09.2021

День вишиванки

В четвер 20-го травня в Дорогівському ліцеї пройшов флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки.

15:13 23.05.2021

Оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Галицького міської ради

Галицька міська рада оголошує конкурс на посаду директора Дорогівського ліцею Галицької міської ради Івано-Франківської області.

12:01 30.04.2021

День Волонтера

Учні та вчителі школі зібрали посилки із закрутками та засобами першої необхідності нашим солдатам на фронт.

20:44 08.12.2019