Свято Букварика у 1 класі

Дата: 21.05.2018 14:11

Класний керівник - Ковальчук Тетяна Михайлівна:

Ось і позаду місяці навчання в школі, місяці перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз. Але це і місяці перших перемог. Нам радісно повідомити, що всі учні читають, грамотно пишуть, рахують. Тож вітаємо вас зі святом і бажаємо щасливих шкільних днів і надалі.

Ми зібралися в цьому залі на найголовніше свято першокласника – свято Букваря. Сьогодні і сумний, і радісний день.

Сумний тому, що ми прощаємося з першою книгою – Букварем. Радісний тому, що ми навчилися читати, писати, і попереду в нас нові, ще більш цікаві книжки.

Я вітаю вас з цим святом і бажаю вам, щоб книга стала одним із ваших друзів, щоб ви любили її і шанували.

У  гості до першокласників  завітали  казкові  герої: сороки,  Мальвіна,  Незнайко,  Баба  Ягуся,  її  синочок  Ягличок,  Червона  Шапочка,  Киця,  Дюймовочка.